Juventus Turyn - Torino 3:0 [ZDJĘCIA, WIDEO]. Kamil Glik z czerwoną kartką antybohaterem derbów!

M I
M I
Fatalnie wspominać będzie derby Turynu nasz zawodnik w Serie A - Kamil Glik. Drużyna 24-letniego zawodnika rodem ze Śląska przegrała na Juventus Stadium 0:3, a sam Glik wyleciał z boiska już w 35. minucie gry, za brutalny faul na Emanuele Giaccherinim.

Do tego momentu w derbowym pojedynku był bezbramkowy remis. Kilka minut później sędzia Gianluca Rocchi podyktował rzut karny dla bianconerich. Do piłki podszedł Andrea Pirlo i ... strzelił wysoko nad bramką.

Tym samym do przerwy był remis 0:0.

Który wielki klub ma najwięcej kibiców w woj. śląskim? GŁOSUJ!

W drugiej połowie lider Serie A nie dał już żadnych szans osłabionemu lokalnemu rywalowi i po dwóch bramkach Claudio Marchisio oraz jednej Sebastiana Giovinco wygrał 3:0.

Juventus FC - FC Torino 3:0 (0:0)
1:0 Marchisio 57'
2:0 Giovinco 57'
3:0 Marchisio 84'