Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Plebiscyt Osobowość Roku 2022 w Jastrzębiu-Zdroju! Kto wygrywa? Trwa głosowanie - zobacz nominowanych

Redakcja
Ruszył plebiscyt na OSOBOWOŚĆ ROKU 2022. Poznaj nominowanych z Jastrzębia-Zdroju i zagłosuj na swojego faworyta. Te osoby w minionym roku zasłużyły się dla lokalnej społeczności, odniosły sukces i angażowały się w działania charytatywne. Zdecyduj, kto najbardziej zasłużył na wygraną. W naszej galerii prezentujemy liderów w wybranych kategoriach, ale Twój głos może jeszcze wszystko zmienić!

Osobowość Roku 2022 - poznaj nominowanych z Jastrzębia-Zdroju

Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. W pierwszych tygodniach nowego roku będzie można docenić i nagrodzić działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu wojewódzkim. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022.

ZOBACZ NOMINOWANYCH Z JASTRZĘBIA-ZDROJU!

OSOBOWOŚĆ ROKU to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzi Dziennik Zachodni i serwis www.dziennikzachodni.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

TUTAJ MOŻESZ ODDAĆ GŁOS

Laureaci z naszego województwa będą mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. Plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach w kraju. Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym zwycięzcy zdobędą tytuły Osobowość Roku Polski 2022 w każdej kategorii.

Osoby, które w wojewódzkich finałach każdej z czterech powiatowych kategorii plebiscytu oraz w wojewódzkiej kategorii Nauka, zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

  • tytuł Osobowość Roku Województwa Śląskiego 2022
  • statuetkę i dyplom wręczane podczas ogólnopolskiej gali na Zamku Królewskim w Warszawie
  • zaproszenie na ogólnopolską galę
  • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu

ZOBACZ NOMINOWANYCH Z RYBNIKA!

Dodatkowo osoby, które w każdej z pięciu kategorii zajmą miejsca od 1 do 3 w województwie zostaną zaprezentowane na stronach książki „Osobowość Roku 2022” i otrzymają dziesięć egzemplarzy tego wyjątkowego albumu.

Osoby, które w ogólnopolskim finale, w każdej kategorii plebiscytu, zdobędą najwięcej głosów, otrzymają tytuł i statuetkę Osobowość Roku Polski 2022.

TUTAJ MOŻESZ ODDAĆ GŁOS

Na laureatów pierwszych trzech miejsc w ogólnopolskich finałach w każdej kategorii czekać będą także dodatkowe nagrody - markowe pióra wieczne sygnowane pamiątkowym, grawerowanym napisem.

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Przejdź do poniższej galerii, by poznać nominowanych z naszego miasta.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl Nasze Miasto