Popis gry GKS-u! Jastrzębianie nie dali szans Sandecji Nowy Sącz i wygrali 5:0 [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Piotr Chrobok
GKS Jastrzębie rozgromił Sandecję Nowy Sącz 5:0.
GKS Jastrzębie rozgromił Sandecję Nowy Sącz 5:0. Piotr Chrobok
Fenomenalny mecz na zakończenie sezonu rozegrali piłkarze GKS-u Jastrzębie. Podopieczni Jarosława Skrobacza rozgromili Sandecję Nowy Sącz 5:0. Byliście na tym spotkaniu? Koniecznie poszukajcie się na zdjęciach!

Po raz ostatni w tym sezonie, kibice GKS-u Jastrzębie przyszli na Stadion Miejski dopingować swoich piłkarzy. Spotkanie z Sandecją Nowy Sącz było także okazją do podziękowania. GKS Jastrzębie zanotował doskonały sezon i między innymi za to piłkarzom dziękowali kibice po końcowym gwizdku.

Lejący się strumieniami deszcz przywitał przybyłych na obiekt w Jastrzębiu. Kibice nie żałowali jednak swojej decyzji. GKS dał popis gry, już do przerwy prowadząc z rywalami 3:0. Powody do radości fani miejscowych mieli również w drugiej części spotkania, kiedy strzelił kolejne dwie bramki, ostatecznie wygrywając z Sandecją Nowy Sącz aż 5:0.

W drugiej połowi, kibice GKS-u zaprezentowali również okazałą oprawę, odpalając również race.

Teraz, fani GKS-u muszą uzbroić się w cierpliwość. Czeka ich bowiem ponad dwumiesięczna rozłąka z piłkarzami. Ligowe emocje zagoszczą na ich obiekcie najwcześniej dopiero w ostatni weekend lipca.

GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz 5:0 (3:0)

Bramki: Wróbel 5', R.Adamek 9',72, Skórecki 35', Szczęch 90'

Kartki: Skórecki 36', Wolniewicz 62'

Składy: GKS 1962 Jastrzębie: Gostomski – K. Adamek (70'Szczęch), R. Adamek, Jaroszek, Kulawiak, Mazurkiewicz (85' Pastuszak), Mróz, Skórecki (86' Pacholski), Tront, Wolniewicz, Wróbel

Sandecja Nowy Sącz: Tokarz – Basta (58' Szaflarski), Flis, Kalahur, Klichowicz (80' Baran), Kun, Kuźma (80' Dudzic), Małkowski, Maślanka, Ogorzały, Piter-Bućko.