XIII Bieg Papieski w Jastrzębiu-Zdroju. Za nami trzeci bieg ósmej edycji [ZOBACZ ZDJĘCIA]

JACK, ZS nr 1
XIII Bieg Papieski w Jastrzębiu-Zdroju
XIII Bieg Papieski w Jastrzębiu-Zdroju ZS nr 1
XIII Bieg Papieski w Jastrzębiu-Zdroju. Za nami trzeci bieg ósmej edycji [ZOBACZ ZDJĘCIA] W biegu znakomicie spisali się uczniowie Zespołu Szkół nr 1, którzy na trasie (start i meta na stadionie miejskim), zdobyli w miniony wtorek trzy złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy.

- Pierwszy złoty medal w biegu na 600m w kategorii dziewcząt gimnazjum zdobyła Patrycja Biedal, a Natalia Sikora zajęła miejsce trzecie. Drugi złoty medal wywalczył Daniel Głuszek, który przebiegł najszybciej 1200m w kategorii chłopców gimnazjum.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych srebro zdobyła Kinga Goik w biegu na 1200m, natomiast w biegu na 1800m złoty medal otrzymał Kamil Swalski – informują w ZS nr 1.

Szkołę reprezentowali ponadto: Mędrak Monika, Naperotti Elena, Kuś Szymon, Łukasik Filip, Antoni Brzozok, Tymoteusz Bloch, Hyski Michał, Dawid Wiśniewski, Jonatan Szefer.