Jastrzębski Węgiel wygrywa 3:0 w setach! Były emocje do samego końca [ZDJĘCIA]

Bartosz Wojsa
Siatkówka w Jastrzębiu: wygrana naszej drużyny
Siatkówka w Jastrzębiu: wygrana naszej drużyny Bartosz Wojsa
Siatkówka w Jastrzębiu: wygrana naszej drużyny. W dzisiejszym meczu, który rozpoczął się o godz. 20:30, Jastrzębski Węgiel zmierzył się z drużyną AZS Częstochowa. Ze spotkania wyszliśmy zwycięsko.

Dzisiaj o godz. 20:30 w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju rozpoczął się mecz siatkówki pomiędzy Jastrzębskim Węglem a AZS Częstochową. I choć w pierwszym secie nasza drużyna odnotowała parę błędów, to jednak udało nam się wygrać wynikiem 25:21.

W drugim secie Jastrzębski Węgiel ponownie zwyciężył (25:22), a tym razem dużą zasługę mieli w tym zawodnicy Jason DeRocco i Toontje Van Lankvelt.

Ostatecznie nasza drużyna zatriumfowała w meczu z AZS Częstochową, wygrywając trzeci set wynikiem 25:22. MVP meczu został zawodnik Jastrzębskiego Węgla - Jason DeRocco.

Składy:
Jastrzębski Węgiel: Muzaj, Boruch, Masny, DeRocco, Van Lankvelt, Sobala, Popiwczak (libero) oraz Strzeżek
AZS Częstochowa: Polański, Wawrzyńczyk Redwitz, Lipiński, Szalacha, Szymura, Stańczak (libero) oraz Kowalski

Siatkówka w Jastrzębiu: wygrana naszej drużyny. Zobaczcie zdjęcia!**