Liga ROW już gra

KUB
Po letniej przerwie, rozegrano pierwszą serię spotkań rundy rewanżowej rozgrywek Ligi ROW.

W 9 rozegranych spotkaniach, tylko w jednym zwycięstwo odnieśli gospodarze.
W sobotnie popołudnie porażki doznał między innymi lider I ligi, zespól MaxBudu, który uległ w stosunku 2:5 ekipie AP Instal. Drużynę gości w przerwie sezonu wzmocnili zawodnicy ekipy Premiership, który latem wycofała się z rozgrywek.

Potknięcia lidera nie mógł wykorzystać drugi w tabeli Marat, bo ze względu na fatalny stan boiska, jego mecz z Solszybem Chwałowice został odwołany. W pozostałych spotkaniach, trzecia drużyna ligi, FC Basseno pokonała na wyjeździe ekipę FC Żory 4:1. Niespodziewanie trzy punkty stracił zespół FC Baranowice przegrywając na własnym boisku z borykającym się z problemami kadrowymi zespołem FC Barnabas.

Mecz RKP z Rymerem został przełożony na inny termin.
Natomiast w II lidze Victoria pokonała Vikingów 3:2, a Felgus Meksyk wygrał z Ryfamą aż 4:0, a Centrum odprawiło z kwitkiem RowRyb wygrywając 2: 0. Po zaciętym meczu cenne zwycięstwo odniósł Klimapol pokonując Dżonsonów 2: 1 oraz Habrova, która wygrała z Lubarem 2: 0. FC Chwałowice wygrały walkowerem z Continentalem, ponieważ goście nie potrafili się pozbierać na mecz i było to jedyne „zwycięstwo” gospodarzy.