Młodzieżowy Sportowiec Roku w Jastrzębiu-Zdroju 2013 WYNIKI

KASIA
I miejsce Amelia Pisarczyk - jest zawodniczką Klubu Sportowego Nautilus w Jastrzębiu gdzie już jako 10 -11 letnia zawodniczka należała do czołówki klubowej, a niebawem stała się najlepszą zawodniczką w kraju w swojej kat. wiekowej. Obecnie jest reprezentantką Polski w pływaniu w płetwach. Na Mistrzostwach Europy w roku 2013 zdobyła 5 miejsce.  zawodach cyklu Puchar Świata rozgrywanych w Węgierskim Eger zdobyła 1 miejsce.
I miejsce Amelia Pisarczyk - jest zawodniczką Klubu Sportowego Nautilus w Jastrzębiu gdzie już jako 10 -11 letnia zawodniczka należała do czołówki klubowej, a niebawem stała się najlepszą zawodniczką w kraju w swojej kat. wiekowej. Obecnie jest reprezentantką Polski w pływaniu w płetwach. Na Mistrzostwach Europy w roku 2013 zdobyła 5 miejsce. zawodach cyklu Puchar Świata rozgrywanych w Węgierskim Eger zdobyła 1 miejsce.
Młodzieżowy Sportowiec Roku w Jastrzębiu-Zdroju 2013 wybrany. Internauci zdecydowali, że na tytuł ten zasługuje najbardziej Amelia Pisarczyk, zawodniczka Klubu Sportowego Nautilus w Jastrzębiu. Plebiscyt trwał miesiąc. Swoich kandydatów zgłaszały jastrzębskie kluby sportowe. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy do 18 lat. Zwycięzca zostanie zaproszony na specjalną galę, która odbędzie się w siedzibie Dziennika Zachodniego w Sosnowcu! Zobaczcie pozostałe miejsca!